معاون پلیس راهور سمنان: تلفات تصادفات درون شهری 12 درصد افزایش یافتبه گزارش ایرنا، سرهنگ موسی بزرگی روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی ترافیک و کمیته حمل و نقل شهرهای استان سمنان در سالن غدیر استانداری، افزود: خسارت تصادفات جرحی درون شهری استان با 2 درصد افزایش از 675 مورد در سال گذشته به 691 در چهار ماهه 96 رسید.
وی یاد آور شد: در مجوع تصادفات درون شهری استان سمنان سه درصد نسبت به مدت مشابه افزایش یافته است.
معاون پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان با اشاره به این که برای برقراری نظم و امنیت در چهار ماه سال 96 یک هزار و 672 موتورسیکلت به خاطر تخلفات متعدد توقیف شد، خاطرنشان کرد: در این مدت، برای تخلف 2 هزار و 512 موتورسیکلت اعمال قانون شد و آموزش‌های لازم به هفت هزار و 922 راکب موتورسیکلت ارایه شد.
معاون پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان با اشاره به این که از تصادف عابران پیاده در شهر باید بیش از پیش پیشگیری شود، گفت: رسانه ها باید برای ساماندهی مساله تردد موتورسیکلت در معابر شهری، هشدارهای آگاهی‌بخش به خانواده ها در باره پیامدهای استفاده مخاطره‌آمیز از این وسیله نقلیه ارایه کنند.
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری سمنان: تردد اتوبوس ها و ون های گردشگران به مناطق شهری با هدف جلوگیری از پراکندگی گردشگران در استان ممنوع است.
حسن اسلامی راد افزود: امنیت گردشگرانی که وارد استان سمنان می شوند با هماهنگی پلیس و دستگاه های مرتبط از جمله میراث فرهنگی استان سمنان، با هدف سهولت تردد آنها در دستور کار قرار گیرد.
مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری سمنان بر تعامل دستگاه های مرتبط با گردشگری در استان تاکید کرد و گفت: دستگاه های مرتبط با هم افزایی از برخورد سلیقه ای در این حوزه خودداری کنند.
در این نشست مهدی زندیه وکیلی معاون امور عمرانی استانداری، سرهنگ حسن خسروجردی رییس پلیس راه استان سمنان و جمعی از مسوولان استانی حضور داشتند و در مورد کنترل مراکز معاینه فنی، جلوگیری از افزایش تصادفات ساختگی و راهکارهای کاهش تصادفات مسایلی مطرح شد.
7344/6103 خبرنگار: امیر حسین کاشی منش ** انتشار دهنده : مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنیدانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید