توقیف چهار تریلر و تانکر حامل کالای قاچاق در استان بوشهربه گزارش ایرنا، سرهنگ علیرضا رزمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: عوامل انتظامی حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در 48 ساعت گذشته سه دستگاه تریلر که مشکوک به حمل کالای قاچاق بودند را در شهرستان دشتستان توقیف کردند.
وی بیان کرد: در بررسی های به عمل آمده از وسایل نقلیه توقیفی، انواع لوازم یدکی اتومبیل و کامیون فاقد مدارک گمرکی که در حال انتقال به دیگر نقاط کشور بود، کشف شد.
رزمی، ارزش تقریبی محموله را هشت میلیارد ریال اعلام و اظهار داشت: در این ارتباط 3 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قانونی شدند.
وی در تشریح یک عملیات دیگر گفت: با توقیف یک دستگاه تانکر در محورهای مواصلاتی شهر بوشهر نیز چهارمیلیار ریال کفش و پوشاک قاچاق از آن کشف شد.
رزمی بیان کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان نیز یک دستگاه تانکر مشکوک به حمل کالای قاچاق را در جاده شهر بوشهر توقیف کردند.
وی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی یکهزار و 731 جفت کفش و تعداد زیادی پوشاک که به صورت خیلی ماهرانه ای در تانکر جاساز شده بود کشف کردند.
رزمی، ارزش تقریبی این محموله را برابر نظر کارشناسان چهار میلیارد و 137 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این ارتباط یک تن متهم به همراه خودرو و کالای کشف شده برای ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی استان منتقل شد.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید