وزیر ورزش: شهیدحججی شجاعت و شرافت را برای جهانیان به یادگار گذاشت«مسعود سلطانی فر» روز پنجشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید حججی در مسجد فاطمه الزهرا (س) ‏سپاه محمد رسول الله تهران در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شهید بزرگوار، سرو جان خویش را مانند سید و ‏سالار شهیدان امام حسین (ع) و در دفاع از حرم شریف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) فدا کرد.
وی اظهار داشت: خبر شهادت محسن حججی بسیار متاثر کننده بود و در کلام نمی گنجد، کم پیدا می ‌شوند مردانی ‏که هیبت مرگ، دلشان را در آن لحظه‌ های اسارات به دست دشمن نلرزاند. ‏
سلطانی فر عنوان کرد: شهید حججی مردانگی، شجاعت و شرافت را برای همه ایرانیان و جهانیان به یادگار گذاشت. یاد ‏شهید حججی را گرامی می دارم، او ما و فرزندش را سرفراز کرد و امیدوارم قهرمانان و جوانان ایران سربلند، این شهید والا ‏مقام را الگوی خود قرار دهند و همه ما ادامه دهندگان راه و آرمان شهدا باشیم.‏
در این مراسم باشکوه هزاران نفر از مردم، خانواده های شهدا و مسئولان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله «عزیز جعفری» فرمانده سپاه و سردار «قاسم سلیمانی» حضور داشتند.
شهید محسن حججی 25 ساله از افراد خیر نجف آباد و مدافع حرم بود که مرداد امسال در نبرد با تکفیری های داعش در منطقه مرزی بین عراق و سوریه به اسارت نیروهای داعش درآمد و پس از دو روز اسارت تکفیری های داعش با جداکردن سر از بدن او را به شهادت رساندند.
شهید حججی از اعضای مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که به محرومیت زدایی در مناطق فقیر کشور می پردازد. از این شهید فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.
برای اگاهی از اخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzdshi@ همراه شوید.
ورزشی**1067**
تنظیم: رضا رمضانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید