شهرستان زرندیه در کشف کالای قاچاق رتبه دوم استان مرکزی را داردسرهنگ محمد رضا روشن دل روز یکشنبه درنشست با اصحاب رسانه گفت: در پنج ماه نخست سال جاری در این شهرستان 11 میلیارد و477 میلیون و 700 هزار یال کالای قاچاق کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد افزایش داشته است .
وی تصریح کرد: بیشترین کالای قاچاق کشف شده شامل ظروف آشپزخانه، پوشاک، تنباکو، سیگار، ماشین لباس شویی، پتو و یک مورد مقدار 253 کیلو گرم گوشت فاسد بوده است.
سرهنگ روشن دل ادامه داد:در پنج ماه امسال وقوع سرقت ها شش درصد و افزایش کشفیات نیز 14 درصد افزایش داشته است .
فرمانده نیروی انتظامی زرندیه اظهار کرد: با افزایش 21 درصدی تصادفات شهری، بیشترین علت آن مربوط به رعایت نکردن قوانین در خودروها و عدم استفاده از کلاه ایمنی در موتورسیکلت ها بوده است.
وی گفت: 84 درصد پرونده هایی که به مشاوره امور اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ارجاع شده اند به صلح وسازش ختم شده است .
فرمانده نیروی انتظامی زرندیه همچنین از کاهش 83درصدی سرقت مغازه ها، 50 درصدی سرقت خودروها، و 25 درصدی سرقت احشام در پنج ماه نخست امسال نسبت به مشابه سال قبل خبر داد.
شهرستان زرندیه به مرکز شهر مامونیه با جمیعت 64 هزار نفر از نظر وسعت دومین و از نظر جمعیت پنجمین شهرستان استان مرکزی است که درشاهراه مرکز به غرب و جنوب کشور قرار دارد.
4896/3075/ خبرنگار: حمید فرقانی *** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده
4896خبرنگار : حمید فرقانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید