آغاز اجرای طرح ویژه ترافیکی در راه های البرزسرهنگ رضا گودرزی روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود : این طرح با توجه به تعطیلی درروزهای آینده، از امروز چهار شنبه آغاز و تا صبح روز یکشنبه 19شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: پایگاه های ثابت و سیار پلیس در قالب اجرای این طرح با کمک بیش از85 تیم گشت پلیس راه و پاس پیاده و5 تیم موتورسوار وضعیت ترافیکی جاده های استان البرز را رصد می کنند.
گودرزی گفت: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده های استان، با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.
وی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند ، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می افزاید.
وی تاکید کرد: رانندگان قبل ازشروع سفر ازوضعیت راه ها مطلع شوند تا درصورت ترافیک سنگین بتوانند ازمحورهای جایگزین استفاده کنند.
وی افزود: همکاری رانندگان با ماموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.
18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های استان البرز است و در زمان تعطیلی ها بر میزان ترافیک در یکهزار و 450کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می شود.
2089/ 6155خبرنگار: مریم صوفی **انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید