دستگیری یک سارق زن و کشف سه خودروی سرقتی در رشتبه گزارش عصر سه شنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ رحیم شعبانی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر تردد خودروهای مشکوک در حوزه استحفاظی پاسگاه خشت مسجد شهرستان رشت، ماموران انتظامی با تعقیب سرنخ ها و زیرنظر گرفتن خودروهای عبوری، موفق به شناسایی مخفیگاه یک متهم به سرقت خودرو ، شدند.
وی با اشاره به کشف سه دستگاه خودروی پراید سرقتی در این مخفیگاه تصریح کرد: متهم که یک زن 41 ساله بود، پس از دستگیری در بررسی های فنی پلیس ، به سه فقره سرقت خودرو به همراه یک همدست اعتراف کرد.
سرهنگ شعبانی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری همدست او همچنان ادامه دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک، مراتب را با پلیس در میان بگذارند.
وی همچنین با اشاره به عملیات دیگر ماموران انتظامی این شهرستان گفت: در پی افزایش سرقت سیم برق در حاشیه شهر رشت، ماموران انتظامی کلانتری 15 ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: پلیس با انجام گشت های شبانه نامحسوس موفق به شناسایی 2 متهم در این پرونده شد و در بازرسی از خودروی متهمان، سه هزار و 150 کیلوگرم انواع سیم برق سرقتی، تعدادی قطعات داربست و یک قیچی آهن بار کشف و ضبط شد.
فرمانده نیروی انتظامی رشت گفت: متهمان 30 و 33 ساله دستگیر و برای سیر مراحل قانونی، به مراجع قضایی معرفی شدند.
شهرستان رشت با شش بخش ، 293 روستا و 18 دهستان، دارای 930 هزار نفر جمعیت است.
7294/2007انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید