کلیات طرح مرمت و احیای بافت های تاریخی تصویب شد/ نوبخت گزارش 6 ماهه اول بودجه سال 96 را ارائه می کندبه گزارش ایرنا، محمدرضا تابش نماینده اردکان در کانال تلگرامی خود نوشت: در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، علاوه بر بررسی تکلیف قانونی مربوط به تامین 4 میلیون تن قیر رایگان؛ درخصوص تهاتر سایر هزینه ها از قبیل اجرای ایزولاسیون و آسفالت با قیر، مباحث مختلفی مطرح شد که کلیات آن بدلیل مغایرت با برنامه ششم توسعه کشور و قانون اساسی رد شد.
وی ادامه داد: طرح حمایت از مرمت و احیای بافت های تاریخی نیز با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار گرفت که کلیات آن مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
نماینده مردم اردکان ادامه داد: رئیس سازمان بازنشستگی کشوری نیز گزارشی از وضعیت منابع و مصارف این سازمان ارائه داد و مقرر شد تا دو هفته آینده گزارش جامع و پیشنهادات اصلاحی را برای اتخاذ تصمیم به کمیسیون ارائه دهد.
تابش گفت: همچنین اعضا کمیسیون قرار است ظهر امروز میهمان سازمان برنامه و بودجه کشور باشند تا محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و معاونین؛ گزارش ٦ماهه اول بودجه سال ٩٦ را ارایه دهند.
گفتنی است مجلس روزهای سه شنبه به مدت سه هفته، جلسه علنی نخواهد داشت و کمیسیون های تخصصی در دو نوبت صبح و عصر به بررسی طرح ها و لوایح خواهند پرداخت.
سیام**9121 تنظیم کننده: سمیه لاری*ناشر:امیرکاردانانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید