سالگرد شهید راوی مقاومت در زاهدان برگزار می شودبه گزارش ایرنا محمود دولت کردستانی روز شنبه در نشست با اصحاب رسانه در زاهدان اظهار داشت: انسان هایی مانند شهید خبرنگار مدافع حرم محسن خزائی، سبب روسفیدی اصحاب رسانه هستند.
وی افزود: شهید خزائی آنقدر بر ماندن در سوریه و انتشار اخبار مقاومت اصرار کرد تا بعد از گذشت پنج سال حضور، آبان سال گذشته به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با همکاری بسیج رسانه و دعوت از مهمانان کشوری و استانی نخستین سالگرد شهید راوی مقاومت روز دوشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) زاهدان برگزار می شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان بیان کرد: قرائت شعر از شعرای سیستانی و بلوچ با موضوع دفاع از حرم، اجرای مداحی و تئاتر دفاع مقدس و رونمایی از مستند از هامون تا حلب از مهمترین برنامه های پیش بینی شده برای سالگرد شهید خزائی است.
کردستانی خاطرنشان کرد: مستند از هامون تا حلب ویژه شهید خزائی در جشنواره تولیدات رادیوی مراکز استان ها در سنندج رتبه برتر را به خود اختصاص داد.
وی از اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان خواست همکاری خوبی در انتشار خبر این مراسم یادبود داشته باشند تا بخش کوچکی از زحمات شهید خزائی را بتوان جبران کرد.
وی از همکاری حوزه هنری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه، ارتش و بنیاد شهید سیستان و بلوچستان، فرمانداری و شهرداری زاهدان در برگزاری این یادواره قدردانی کرد.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید