تاکید معاون سیاسی استاندار مازندران بر ادامه راه شهدا و تبیین ارزش های دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار ایرنا ، علیرضا یونسی روز پنجشنبه در یادواره 35 تن از شهدای شهر ‘ پول ‘ مرکز بخش تاریخی و کوهستانی کجور شهرستان نوشهر افزود : شهدا از زمره کسانی بودند که لذت برتری مانند فتوت ، جوانمردی ، خیرخواهی ، نیایش ، عشق به خدا و مهم تر از همه شهادت را بدرستی شناختند و آن را درک کردند .
وی گفت :‌ شهید ، شخصیت وارسته ای است که تاریکی جامعه را روشن می کند و امروز معنویتی که در شهدا دیده می شود نشانگر قداست و حیات آن ها است.
یونسی افزود :‌ رازی در شهدا وجود دارد که همیشه و در همه حال جاودانه است و باید به خانواده های آن ها درود گفت که چنین فرزندانی در دامان خود پرورانده اند .
معاون استاندار مازندران گفت :‌ امروز برگزاری چنین یادواره هایی در حقیقت تجلیل از ارزش ها در نظام اسلامی است.
یونسی افزود : بالندگی ، امنیت و توسعه امروز در نظام اسلامی ریشه در رشادت ها ، حماسه ها و ایثارگری های شهدا ، جانبازان و آزادگان دارد و بنابراین ملت نیز وظیفه دارد ادامه دهنده راه شهدا باشد و در هرشرائطی دین خود را به این عزیزان ادا کند.
وی اظهار داشت :‌ بزرگداشت نام و یاد شهدا در حقیقت وظیفه ای کوچک برای ادامه راه این شهدا و تبیین ارزش های دوران دفاع مقدس است .
معاون استانداری مازندران گفت :‌ اگر پایمردی ، مقاومت و ایثارگری های رزمندگان ، شهدا و جانبازان در دوران هشت سال دفاع مقدس نبود ، امروز در چنین شرائطی ملت ایران اسلامی آرامش ، امنیت و آسایش نداشت.
یادواره 35 تن از شهدای شهر پول با حضور شماری از مسئولان استانی ، محلی و خانواده های شهدا در مسجد امام حسن عسگری (ع ) این شهر برگزار شد.
شهر پول مرکز بخش تاریخی و کوهستانی کجور نوشهر با جمعیتی بیش از سه هزار نفر در دوران دفاع مقدس دستکم 35 شهید تقدیم این انقلاب کرده است.
شهرستان نوشهر در غرب مازندران قراردارد.
خبرنگار: مهراب زکی پور کینجی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7078 /1602/1654انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید