عاملان ناامنی در یک مجتمع تجاری اصفهان دستگیر شدندبه گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی در این باره گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تحرک تعدادی از اراذل و اوباش و برهم زدن نظم عمومی در یکی از مجتمع های تجاری شهر اصفهان که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود، تیمی از ماموران واحد گشت انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در محل حاضر شدند که متهمان با مشاهده ماموران از صحنه گریختند.
وی افزود: با این حال، ماموران با شناسایی متهمان در یک عملیات ضربتی چهار نفر از این افراد را دستگیر و چندین قبضه سلاح سرد آنها را نیز کشف کردند.
وی گفت: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس امنیت نیز پنج نفر دیگر از افراد شرور را دستگیر و همراه با سلاح های کشف شده تحویل مراجع قضائی دادند.
سردار معصوم بیگی افزود: با توجه به موقعیت اصفهان بعنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، قطب گردشگری، مهد علم و ادب، عالمان دینی، حماسه سازان بزرگ و تقدیم کننده بیشترین شهید دوران دفاع مقدس و داشتن عنوان شهر شهیدان، تحرک اراذل و اوباش در چنین شهری برای نیروی انتظامی قابل قبول نیست.
فرمانده انتظامی استان اصفهان از برنامه های این فرماندهی برای برخورد سریع، قاطع و دقیق با افراد شرور خبر داد و گفت: در این زمینه تیمی مجهز برای مقابله با افراد شرور، قانون شکن و مزاحمان نوامیس مردم پیش بینی شده است که در صورت تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 در سریعترین زمان وارد عمل خواهند شد.
پ/8114/6027 خبرنگار: امیرحسین اکبری/ انتشار: شکراللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید